Hotel Zlatá vyhlídka

Ubytování v rodinném hotelu vhodný pro rodiny s dětmi


Hotel Zlatá vyhlídka se nachází v malebném horském středisku v Krkonoších na Benecku v nadmořské výšce okolo 900 metrů. Hotel mají dlouhodobě v oblibě především rodiny s dětmi.

V zimní sezóně hosté ocení především blízkost centrální lanovky Kejnos, která je ve vzdálenosti přibližně 300 metrů od hotelu. Dále pak vlek Vyhlídka, který je hned u objektu. Hotel Zlatá vyhlídka se nachází hned u cesty vedoucí na známou rozhlednu Žalý. Hostům poskytujeme slevové karty, které je možné využít pro komplex lyžařských vleků na Benecku. Součástí ubytování je v zimní sezóně i polopenze.

V letní sezóně rádi nabídneme možnost ubytování skupinám, které mohou hotel využívat jako výchozí bod pro cyklovýlety po Krkonoších.

Ubytování nabízíme ve dvou, tří, čtyř a pětilůžkových apartmánech a pokojích, všechny naše pokoje a apartmány mají vlastní koupelnu s WC. Součástí ubytování je polopenze. Naše zařízení je nekuřácké, pro kuřáky je k dispozici kuřárna. Parkoviště u hotelu je zdarma, nehlídané. Wifi zdarma. K dispozici úschovna lyží a kol zdarma - nehlídaná. Celková kapacita zařízení činí 45 lůžek.